Fazenda Santa Tereza Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Fazenda Santa Tereza Villa Jambeiro kan du besöka Igreja Nossa Senhora das Dores, som ligger ungefär 6 km bort. Denna villa erbjuder bastu för gästernas avkoppling.
Bica do Tropeiro ligger ungefär 10 minuters bilresa från villan, och Mercado Municipal de Jambeiro finns cirka 15 minuters bilresa bort.
Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett komplett kök. Det finns också matplats.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
- Bastu
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Fazenda Santa Tereza Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Fazenda Santa Tereza Villa tillhandahåller Wi-Fi i hela boendet. - ❓
Finns det ett kök på Fazenda Santa Tereza Villa?
Ett komplett kök finns på Fazenda Santa Tereza Villa. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till Fazenda Santa Tereza Villa?
Fazenda Santa Tereza Villa är perfekt för affärsgäster men alla gäster är välkomna. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
I denna villa kan du utforska Jambeiros viktigaste landmärken, inklusive Igreja Nossa Senhora das Dores (6 km), Mercado Municipal de Jambeiro (7 km) och Bica do Tropeiro, som finns inom 10 minuters bilresa.